Vaše dojmy z mých výkladů

Bára má neskutečný dar. Dokáže číst z karet. Nevykládá a nevěští ale budoucnost, tak, jak si spousta lidí výklad karet představuje. Pomůže vám skrze ně a skrze svoji vnímavost a citlivost poskládat jednotlivé střípky z mozaiky vašeho života, dovést vás k uvědomění si toho, co je pro vás v rámci vaší otázky kartám podstatné. Po jejím osobním výkladu vždy cítím velké prozření, velkou úlevu a pochopení mojí současné situace, co mi chce říct a co je její poselství pro mě. Výklad od Báry mi vždy pomůže vyjasnit si v sobě odpovědi (žádné karty vám odpověď neřeknou, máme je totiž ukryté v sobě), které jsem třeba přes záplavu různých myšlenek a emocí nebyla schopná zachytit. Individuální sezení s Bárou můžu jen doporučit, ať už je vaše téma jakékoliv. Pomůže vám se v něm „hnout“ a vyjasnit si celou situaci. Výklad od Báry je pro mě jedním z cenných pomocníků, když se dostanu do slepe uličky a nevím, jak se z ní vymotat. Děkuju, Baru, za to co děláš a hlavně s jakou moudrostí, laskavostí a respektem.

Markéta Prchalová

https://marketaprchalova.cz

—Markéta Prchalová, https://marketaprchalova.cz

Baru je bez přehánění jedna z nejlepších vykladaček tarotu, co znám. Je naprosto autentická a ryzí, když se na výklad necítí a není tzv. napojená, tak Vám to řekne a prostě výklad neudělá. Je to pro ni velice intimní, osobní a niterný proces, který není schopná dělat na zavolanou a jako na běžícím pásu. Odráží se to potom samozřejmě i v samotné kvalitě výkladu. Máte s ní pocit naprosto empatického souznění, kdy se na člověka dokáže napojit a poradit mu, aniž by soudila, co je dobré a co je špatné nebo predikovala budoucnost, jen Vám nabídne svůj cenný vhled. Udělala mi již mnoho výkladů a všechny tyto zkušenosti pro mě byly nesmírně obohacující a přínosné a ze srdce jí za ně děkuji.

Lusi

▲ Lusi Lu Art ▲
www.lusilu.art

—Lusi, www.lusilu.art

S výkladem karet jsem neměla žádnou zkušenost a neuměla si představit, jak to může fungovat na dálku. Baru mě ale vždycky překvapí – tím, jak se svým výkladem pokaždé trefí do témat, která právě řeším. Oceňuji, že se dokáže do člověka vcítit, odhadnout, jakým způsobem mu dané téma momentálně do života zasahuje a vztáhnout ho na opravdu konkrétní věci. Mnohokrát mi Bářiny výklady dodaly odvahu nebo potvrdily, že jdu správným směrem.

Eva

—Eva

S Baru jsem zažila svůj první výklad v životě. Nemám tedy srovnání a šla jsem do toho možná i trochu skepticky, bez nějakých reálných očekávání. A jsem neskutečně pozitivně překvapená. Všechno byla pravda, něco i pravda, co jsem někde v koutku duše cítila a nechtěla jsem si to připustit. Karty to vynesly na povrch. I když spousta, možná většina věcí byla negativních, Baru to podávala velmi citlivě a s nadějí, s doporučením, že vše jde změnit, posunout jinak. I přes tolik pro mě temných karet, mi jakoby spadl kámen ze srdce, ke konci výkladu jsem byla naprosto uklidněná, tak jsem se necítila už hodně dlouho. To, že někdo jiný řekl nahlas věci, které já nějak pod povrchem vnímám, mi neskutečně ulevilo. Mám v sobě klid, možná trochu smíření s tím vším těžkým, taky mi dala naději a sílu ke změně. Tím, že jsem nevěděla, co čekat.. tak z toho mám nyní ty nejlepší dojmy a z výsledku, co to na mě mělo, jsem fakt pozitivně překvapená. Nezažít to, tak bych nevěřila.

Iveta

—Iveta